Často kladené otázky

Hľadáš odpoveď na svoje otázky k tričkám na mieru? Často kladené otázky našich zákazníkov ti určite pomôžu.


Ako sa mám starať o moje tričko?

O tvoje tričko nie je zložité sa starať, postupuj podľa ikoniek na visačke. Detailnú starostlivosť si pozri na TU.

Ako prebieha príprava trička na mieru?

V prvom kroku je potrebné vyplniť formulár na stránke tričko na mieru alebo napísať nám na náš email: 2wearsk@gmail.com. Vo formulári alebo e-maile je potrebné uviesť vašu predstavu o tričku ako farba, grafika, text, prípadne iné požiadavky. Tiež je potrebné uviesť tvoje meno, priezvisko, kompletnú adresu, počet kusov a veľkosť trička. Následne ti grafici pripravia návrh, ktorý ti odošleme na schválenie. Ak budeš s dizajnom spokojný, prichádza posledná časť a to tlač, zabalenie a odoslanie. Zvyčajne trvá tlač do 5-7 pracovných dní kvôli príprave grafiky a textilu do tlače. Po tlači ti tričko zabalíme do ECO balíčka a putuje k tebe prostredníctvom Slovenskej pošty, čo trvá 1-2 pracovné dni. Potom je už na tebe si tvoje nové tričko na mieru užívať! ;).

Aký je materiál trička?

Materiál trička je 100% bavlna, ktorá je príjemná na dotyk a príjemne sa nosí. Tričká obsahujú aj úzky lem priekrčníka z rebrového úpletu s 5 % elastanu.

Aké sú dostupné veľkosti tričiek?

Tričká potláčame a dodávame vo veľkostiach: 4,6,8,10,12 - detské veľkosti; XS, S, L, M, XL, XXL - dámske a pánske veľkosti. Nadštandardné veľkosti sú na objednávku a za príplatok.

Dodávate aj nadmerné veľkosti?

Áno, dodávame aj nadmerné veľkosti avšak tie sú len na objednávku a za príplatok.

Môžem dostať zľavu na moju prvú objednávku?

Áno, každému zákazníkovi dávame 3% zľavu na prvú objednávku. Stačí v košíku uviesť zľavový kupón 1ZLAV3 a zľava bude automaticky odpočítaná. Zľavu nie je možné kombinovať s už zľavnenými produktami.

Môžem s vami spolupracovať?

Áno, dávame aj možnosť spolupráce. Pre detailnejšie informácie nám napíš na náš e-mail: 2wearsk@gmail.com.

Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Mária

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Sestra mi objednala toto tričko ako stvorené pre pravého knihomoľa, ktorý miluje rozprávky.."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Mário

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, áno, tričká dorazili včas. Problém bol len v tom, že som ich musel vyzdvihnúť na pošte, pretože poštárka mi oznámila, že zásielka bola otvorená, aby som si ju išiel vyzdvihnúť osobne a skontrolovať jej obsah. Krabica bola odlepená, spoj pravdepodobne kvôli teplu nevydržal. Inak ďakujeme za všetko, spolupráca, kvalita a čas dodania presne, ako ste napísali. Pripájam fotečku."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Štefan

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Tričká riadne chválime, super sú riadne. Človek keď dá za niečo peniaze tak čaká, že to vydrží. Kvalita vecí je super a všetci sú spokojní."