Často kladené otázky

Hľadáš odpoveď na svoje otázky k tričkám na mieru? Často kladené otázky našich zákazníkov ti určite pomôžu.


Ako sa mám starať o moje tričko?

O tvoje tričko nie je zložité sa starať, postupuj podľa ikoniek na visačke. Detailnú starostlivosť si pozri na TU.

Ako prebieha príprava trička na mieru?

V prvom kroku je potrebné vyplniť formulár na stránke tričko na mieru alebo napísať nám na náš email: 2wearsk@gmail.com. Vo formulári alebo e-maile je potrebné uviesť vašu predstavu o tričku ako farba, grafika, text, prípadne iné požiadavky. Tiež je potrebné uviesť tvoje meno, priezvisko, kompletnú adresu, počet kusov a veľkosť trička. Následne ti grafici pripravia návrh, ktorý ti odošleme na schválenie. Ak budeš s dizajnom spokojný, prichádza posledná časť a to tlač, zabalenie a odoslanie. Zvyčajne trvá tlač do 5-7 pracovných dní kvôli príprave grafiky a textilu do tlače. Po tlači ti tričko zabalíme do ECO balíčka a putuje k tebe prostredníctvom Slovenskej pošty, čo trvá 1-2 pracovné dni. Potom je už na tebe si tvoje nové tričko na mieru užívať! ;).

Aký je materiál trička?

Materiál trička je 100% bavlna, ktorá je príjemná na dotyk a príjemne sa nosí. Tričká obsahujú aj úzky lem priekrčníka z rebrového úpletu s 5 % elastanu.

Aké sú dostupné veľkosti tričiek?

Tričká potláčame a dodávame vo veľkostiach: 4,6,8,10,12 - detské veľkosti; XS, S, L, M, XL, XXL - dámske a pánske veľkosti. Nadštandardné veľkosti sú na objednávku a za príplatok.

Dodávate aj nadmerné veľkosti?

Áno, dodávame aj nadmerné veľkosti avšak tie sú len na objednávku a za príplatok.

Môžem dostať zľavu na moju prvú objednávku?

Áno, každému zákazníkovi dávame 3% zľavu na prvú objednávku. Stačí v košíku uviesť zľavový kupón 1ZLAV3 a zľava bude automaticky odpočítaná. Zľavu nie je možné kombinovať s už zľavnenými produktami.

Môžem s vami spolupracovať?

Áno, dávame aj možnosť spolupráce. Pre detailnejšie informácie nám napíš na náš e-mail: 2wearsk@gmail.com.

Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Jaroslav

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Som veľkým fanúšikom skupiny KISS a chcel som nejaké tričko. Náhodou som našiel na facebooku stránku 2wear. Najprv som úplne neveril ale skúsenosti ma presvedčili. Tak som si teda objednal. Tričko je super. Dúfam že dlho vydrží. Za seba môžem odporučiť."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Jakub

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, Tričko je veľmi pekné a dobre sa nosí. Komunikácia aj dodanie dobré. Dokonca som chcel inú farbu a ľudia v 2wear mi ju bez problémov zmenili. Ďakujem. Budem odporúčať."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Michal

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Chcem dať vedieť, že tričko mi došlo v poriadku. Vyzerá veľmi pekne posielam aj fotku pre ostatných. Ďakujem a môžem odporúčiť."