Dámske tielka

Dámske tielka 2Wear ti prinášajú skvelú kvalitu materiálu a jedinečnú potlač. Vďaka tielkam od 2Wear sa môžeš vystrojiť do mesta, prírody alebo len tak s kamoškou na prechádzku, pričom ti prinesú pohodlie po celý čas. Vyber si tielko podľa svojho vkusu. Nájdeš tu veľkosti XS až po 2XL. Všetky dámske tielka alebo tričká (dámske či pánske), ktoré si u nás objednáš dostaneš v ECO balení, pretože máme radi našu prírodu. Naši dizajnéri stále pracujú na nových dizajnoch obľúbených tielok v tej najlepšej kvalite. Nechaj sa odieť značkou 2Wear a nezabudni "Buď originál, buď ty!"


Dámske tričká s krátkym rukávom
Dámske tričká s dlhým rukávomBy wild - dámske tielko

Dostupnosť: Skladom

Facepalm - dámske tielko

Dostupnosť: Skladom

Môj kód - dámske tielko (vlastný kód)

Dostupnosť: Skladom

Sun shine - dámske tielko

Dostupnosť: Skladom

Vlk - dámske tielko

Dostupnosť: Skladom

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Jaroslav

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Som veľkým fanúšikom skupiny KISS a chcel som nejaké tričko. Náhodou som našiel na facebooku stránku 2wear. Najprv som úplne neveril ale skúsenosti ma presvedčili. Tak som si teda objednal. Tričko je super. Dúfam že dlho vydrží. Za seba môžem odporučiť."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Jakub

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, Tričko je veľmi pekné a dobre sa nosí. Komunikácia aj dodanie dobré. Dokonca som chcel inú farbu a ľudia v 2wear mi ju bez problémov zmenili. Ďakujem. Budem odporúčať."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Michal

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Chcem dať vedieť, že tričko mi došlo v poriadku. Vyzerá veľmi pekne posielam aj fotku pre ostatných. Ďakujem a môžem odporúčiť."