Dámske tričká s dlhým rukávom

Štýlové dámske tričká s dlhým rukávom jednoznačne nesmú chýbať v žiadnom šatníku poriadnej dámy. Vďaka skvelej kvalite materiálu z bavlny sa trička 2Wear pohodlne nosia a prinášajú ti pohodu. Každé naše tričko je jedinečné a originálne! Siahni po kvalitných tričkách s cool potlačou, v ktorých nebudeš vyzerať gýčovo. Všetky dámske tričká s dlhým rukávom majú svoj príbeh a čakajú na jeho nositeľa. Nos hrdo a nezabudni "Buď originál, buď TY!".


Dámske tričká s krátkym rukávom
Dámske tielkaSwag - dámske tričko s dlhým rukávom

Dostupnosť: Skladom

Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)
Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Jaroslav

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Som veľkým fanúšikom skupiny KISS a chcel som nejaké tričko. Náhodou som našiel na facebooku stránku 2wear. Najprv som úplne neveril ale skúsenosti ma presvedčili. Tak som si teda objednal. Tričko je super. Dúfam že dlho vydrží. Za seba môžem odporučiť."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Jakub

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, Tričko je veľmi pekné a dobre sa nosí. Komunikácia aj dodanie dobré. Dokonca som chcel inú farbu a ľudia v 2wear mi ju bez problémov zmenili. Ďakujem. Budem odporúčať."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Michal

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Chcem dať vedieť, že tričko mi došlo v poriadku. Vyzerá veľmi pekne posielam aj fotku pre ostatných. Ďakujem a môžem odporúčiť."