Doprava a platba


Platba priamym prevodom na účet:

Platiť môžete online pomocou priameho prevodu na náš bankový účet (platba ako hosť). Po objednávke zasielame faktúru s údajmi potrebnými k platbe. Tovar odosielame zvyčajne do 5 až 7 pracovných dní po pripísaní sumy na účet. 


Banka: SLSP a.s. Poprad

Č. ú.: SK 21 0900 0000 0051 4117 4904

Variabilný symbol: (číslo faktúry)Platba pri prevzatí tovaru (dobierka):

Platiť môžete aj pri prevzatí tovaru a to priamo na pošte v hotovosti alebo platobnou kartou.Spôsob doručenia:

Spôsob doručenia je prostredníctvom Slovenskej pošty. Tovar odosielame zvyčajne do 5 až 7 pracovných dní po objednaní resp. po pripísaní platby na bankový účet (v prípade platby online prevodom).

Dodanie trvá 1 až 2 pracovné dni. Po odoslaní informujeme e-mailom, kde uvádzame podacie číslo, s ktorým je možné v prípade nedodania tovaru obrátiť sa na poštu, ktorá je povinná tovar vydať.

Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Jaroslav

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Som veľkým fanúšikom skupiny KISS a chcel som nejaké tričko. Náhodou som našiel na facebooku stránku 2wear. Najprv som úplne neveril ale skúsenosti ma presvedčili. Tak som si teda objednal. Tričko je super. Dúfam že dlho vydrží. Za seba môžem odporučiť."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Jakub

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, Tričko je veľmi pekné a dobre sa nosí. Komunikácia aj dodanie dobré. Dokonca som chcel inú farbu a ľudia v 2wear mi ju bez problémov zmenili. Ďakujem. Budem odporúčať."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Michal

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Chcem dať vedieť, že tričko mi došlo v poriadku. Vyzerá veľmi pekne posielam aj fotku pre ostatných. Ďakujem a môžem odporúčiť."