Každe tričko, originál


Dosiahnuť originalitu nebolo nikdy jednoduchšie. Tím 2Wear má v tom už skúsenosti. Vďaka každodennej práci vieme čo je najlepšie. Originálne tričko, to je naše každodenné heslo, iné podobne nikde inde nenájdeš. Každý dizajn trička je starostlivo premyslený a dotiahnutý až k výslednej spokojnosti.


Snažíme sa vdýchnuť originalitu veciam, ktoré každý pokladá za bežné. Preto po výslednej finalizácií je spokojný každý náš zákazník. Nezáleží na tom čím chceš potlačiť svoje tričko. 2Wear to tam dostane a nadizajnuje tak, aby keď si tričko oblečieš boli všetky oči na tebe.

Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Mária

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Sestra mi objednala toto tričko ako stvorené pre pravého knihomoľa, ktorý miluje rozprávky.."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Mário

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, áno, tričká dorazili včas. Problém bol len v tom, že som ich musel vyzdvihnúť na pošte, pretože poštárka mi oznámila, že zásielka bola otvorená, aby som si ju išiel vyzdvihnúť osobne a skontrolovať jej obsah. Krabica bola odlepená, spoj pravdepodobne kvôli teplu nevydržal. Inak ďakujeme za všetko, spolupráca, kvalita a čas dodania presne, ako ste napísali. Pripájam fotečku."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Štefan

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Tričká riadne chválime, super sú riadne. Človek keď dá za niečo peniaze tak čaká, že to vydrží. Kvalita vecí je super a všetci sú spokojní."