Každe tričko, originál


Dosiahnuť originalitu nebolo nikdy jednoduchšie. Tím 2Wear má v tom už skúsenosti. Vďaka každodennej práci vieme čo je najlepšie. Originálne tričko, to je naše každodenné heslo, iné podobne nikde inde nenájdeš. Každý dizajn trička je starostlivo premyslený a dotiahnutý až k výslednej spokojnosti.


Snažíme sa vdýchnuť originalitu veciam, ktoré každý pokladá za bežné. Preto po výslednej finalizácií je spokojný každý náš zákazník. Nezáleží na tom čím chceš potlačiť svoje tričko. 2Wear to tam dostane a nadizajnuje tak, aby keď si tričko oblečieš boli všetky oči na tebe.

Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Jaroslav

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Som veľkým fanúšikom skupiny KISS a chcel som nejaké tričko. Náhodou som našiel na facebooku stránku 2wear. Najprv som úplne neveril ale skúsenosti ma presvedčili. Tak som si teda objednal. Tričko je super. Dúfam že dlho vydrží. Za seba môžem odporučiť."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Jakub

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, Tričko je veľmi pekné a dobre sa nosí. Komunikácia aj dodanie dobré. Dokonca som chcel inú farbu a ľudia v 2wear mi ju bez problémov zmenili. Ďakujem. Budem odporúčať."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Michal

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Chcem dať vedieť, že tričko mi došlo v poriadku. Vyzerá veľmi pekne posielam aj fotku pre ostatných. Ďakujem a môžem odporúčiť."