Prečo si vybrať práve tričko na mieru od 2WearSK?

V dnešnej dobe pretlaku rôznych produktov je veľmi ťažké rozhodnúť sa, čo je pre nás to najlepšie. To sa týka asi všetkého, ale často vidíme veľký pretlak v textilovom priemysle. Pánske, dámske tričká či detské tričká, bundy, mikiny, svetre…. Pri každej tejto kategórii máme na výber toho toľko, že nám môže prasknúť hlava. Nájdeme pri tom rôzne motívy, pekné ale aj dizajnérske prepaly.


Ako náhle si to kúpime a vyjdeme z obchodu, tak vidíme ďalších XY ľudí s rovnakým tričkom, svetrom alebo bundou. Ako ovečky. Je to na zamyslenie. Iste ste si niekedy položili túto otázku. Chcem byť ako ovečka, ísť s davom a vyzerať ako cez kopírku? Každý z nás je predsa originál. Možno sa nám páči rovnaká skupina ako niekomu inému, ale nechceme to isté ako má on. Sme predsa rozdielni. A práve tu začína naša myšlienka originálneho dizajnu trička na mieru.


Prečo sme sa rozhodli pripravovať tričká na mieru?

Možno si myslíte, že dnes už nie je pri tričkách alebo textile možné nič iné vymyslieť. No my sme sa o to predsa len pokúsili. Začalo to pri nás. Chceli sme pre seba niečo iné, niečo originálne. Videli sme ako kvantum ľudí kupuje a nosí jednu bundu a tá bola všade - ale naozaj, že všade. Tak sme si povedali „toto nie.“.


Jedného večera pred Vianocami (2018) sme sedeli pri káve, rozmýšľali čím prekvapiť blízkych, ale zároveň potešiť aj samých seba a tak sme zahlásili - poďme robiť tričká na mieru, pre každého, kto chce aspoň trochu vytŕčať z davu v tejto už stereotypnej dobe. A keďže sme sa už v grafike pohybovali, tak nebol problém začať. Stačilo pár návrhov a naši známi boli nadšení. Samozrejme sme strávili dosť času plánovaním, vymýšľaním a zoceľovaním všetkého dokopy. Ale nakoniec sa nám to podarilo.


Odvtedy nesieme názov 2Wear. Tričká sa stali naším každodenným potešením. Pri pripravovaní grafík tričiek na mieru sme zažili rôzne situácie. Úsmevné ale aj nie práve najpríjemnejšie. Časom sme ale túto možnosť chceli priniesť širšiemu okoliu ako len známym či priateľom. Vtedy sme dostali nápad, vytvoriť e-shop. Bol to pre nás krok vpred. Tričká na mieru, ktoré nie sú len gýčové a to pre všetkých. Nie len nálepky, ktoré sú nastavené a len ich prehodíme v nejakom editore. Ale dizajn pripravený na mieru, s nápadom a myšlienkou, nezáleží komu a o čo ide.


Ako príklad dobre poslúži tričko Beatles, na ktorom sme pracovali. Ste fanúšik tejto skupiny ale nechcete tričko, ktoré je všade a natlačené na kvantá, ale iba jedno a pre vás. Tak sme dali hlavy dokopy a pripravili tričko, ktoré nenájdete len tak na googli, ani v žiadnom obchode. Práve takéto tričká na mieru sú naším cieľom a filozofiou. Tričko na mieru sme si spravili samozrejme aj my a bolo to super. Je to skvelý pocit nosiť niečo iné ako má každý druhý človek, ktorého stretnete na ulici.

Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Mária

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Sestra mi objednala toto tričko ako stvorené pre pravého knihomoľa, ktorý miluje rozprávky.."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Mário

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, áno, tričká dorazili včas. Problém bol len v tom, že som ich musel vyzdvihnúť na pošte, pretože poštárka mi oznámila, že zásielka bola otvorená, aby som si ju išiel vyzdvihnúť osobne a skontrolovať jej obsah. Krabica bola odlepená, spoj pravdepodobne kvôli teplu nevydržal. Inak ďakujeme za všetko, spolupráca, kvalita a čas dodania presne, ako ste napísali. Pripájam fotečku."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Štefan

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Tričká riadne chválime, super sú riadne. Človek keď dá za niečo peniaze tak čaká, že to vydrží. Kvalita vecí je super a všetci sú spokojní."