Tričko na mieru

tričká na mieru, tričko na mieru, tričko s potlačou na mieru, tričko na mieru s potlačou, originálne tričko s potlačou, potlač tričiek, tričko s vlastnou potlačou
Recenzie spokojných
zákazníkov
Kvalitné zloženie
textilu
Originálne spracovanie
vlastnej myšlienky


tričko na mieru, tričká na mieru, potlač tričiek na mieru, potlač tričiek, tričká s potlačou, tričko s potlačou, dámske tričká na mieru, pánske tričká na mieru, tričko s vlastnou potlačou, tričká s vlastnou potlačou

Povedz si, čo na tričko chceš a my ti to tam dostaneme. Nemusíš už chodiť v gýčových tričkách, ktoré majú všetci. S vlastnou potlačou na tričko od 2Wear máš garanciu, že tvoj návrh bude jedinečný a originálny. Pripravíme ti tričko, ktoré nenájdeš v každom obchode alebo len tak na internete. Tričká na mieru sú naša špecialita. Kvalitná potlač a materiál, robia tričko na mieru jedinečným.


Zvoľ si farbu, veľkosť a zvyšok nechaj na nás. Tvojou úlohou bude si návrh pozrieť a ak budeš spokojný povedať “Áno”. Tričko ti starostlivo pripravíme a zabalíme! Tričko na mieru s tvojim motívom nebolo nikdy jednoduchšie nájsť. Buď originálny, vlastné tričko je na dosah!!


BUĎ ORIGINÁL, BUĎ TY!


Teraz špeciálna akcia: 23€ 19,90€ | DOPRAVA ZADARMO!

100% bavlna
Kvalitný textil
Odolná potlač
Prispôsobiteľné

Stačí vyplniť formulár

Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Mária

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Sestra mi objednala toto tričko ako stvorené pre pravého knihomoľa, ktorý miluje rozprávky.."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Mário

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, áno, tričká dorazili včas. Problém bol len v tom, že som ich musel vyzdvihnúť na pošte, pretože poštárka mi oznámila, že zásielka bola otvorená, aby som si ju išiel vyzdvihnúť osobne a skontrolovať jej obsah. Krabica bola odlepená, spoj pravdepodobne kvôli teplu nevydržal. Inak ďakujeme za všetko, spolupráca, kvalita a čas dodania presne, ako ste napísali. Pripájam fotečku."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Štefan

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Tričká riadne chválime, super sú riadne. Človek keď dá za niečo peniaze tak čaká, že to vydrží. Kvalita vecí je super a všetci sú spokojní."