Tričko na mieru

tričká na mieru, tričko na mieru, tričko s potlačou na mieru, tričko na mieru s potlačou, originálne tričko s potlačou, potlač tričiek, tričko s vlastnou potlačou
Recenzie spokojných
zákazníkov
Kvalitné zloženie
textilu
Originálne spracovanie
vlastnej myšlienky


tričko na mieru, tričká na mieru, potlač tričiek na mieru, potlač tričiek, tričká s potlačou, tričko s potlačou, dámske tričká na mieru, pánske tričká na mieru, tričko s vlastnou potlačou, tričká s vlastnou potlačou

Povedz si, čo na tričko chceš a my ti to tam dostaneme. Nemusíš už chodiť v gýčových tričkách, ktoré majú všetci. S vlastnou potlačou na tričko od 2Wear máš garanciu, že tvoj návrh bude jedinečný a originálny. Pripravíme ti tričko, ktoré nenájdeš v každom obchode alebo len tak na internete. Tričká na mieru sú naša špecialita. Kvalitná potlač a materiál, robia tričko na mieru jedinečným.


Zvoľ si farbu, veľkosť a zvyšok nechaj na nás. Tvojou úlohou bude si návrh pozrieť a ak budeš spokojný povedať “Áno”. Tričko ti starostlivo pripravíme a zabalíme! Tričko na mieru s tvojim motívom nebolo nikdy jednoduchšie nájsť. Buď originálny, vlastné tričko je na dosah!!


BUĎ ORIGINÁL, BUĎ TY!


Ceny už od: 23€ | DOPRAVA ZDARMA!

100% bavlna
Kvalitný textil
Odolná potlač
Prispôsobiteľné

Stačí vyplniť formulár

Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Jaroslav

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Som veľkým fanúšikom skupiny KISS a chcel som nejaké tričko. Náhodou som našiel na facebooku stránku 2wear. Najprv som úplne neveril ale skúsenosti ma presvedčili. Tak som si teda objednal. Tričko je super. Dúfam že dlho vydrží. Za seba môžem odporučiť."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Jakub

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, Tričko je veľmi pekné a dobre sa nosí. Komunikácia aj dodanie dobré. Dokonca som chcel inú farbu a ľudia v 2wear mi ju bez problémov zmenili. Ďakujem. Budem odporúčať."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Michal

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Chcem dať vedieť, že tričko mi došlo v poriadku. Vyzerá veľmi pekne posielam aj fotku pre ostatných. Ďakujem a môžem odporúčiť."