Vaše skúsenosti


Bol si s nami spokojný? Tvoj názor je pre nás dôležitý. Tvoja spokojnosť je u nás na prvom mieste, preto chceme vedieť tvoj názor. Tvoja skúsenosť pomôže ostatným. Za každú referenciu odmeňujeme zľavovým kupónom v hodnote 10%. Tvoju skúsenosť nám pošli ma email: 2wearsk@gmail.com


Prečítajte si skúsenosti našich zákazníkov (pre zväčšenie kliknite na ikonu obrázka pri referencií):


Jana

Dobrý deň, ďakujem za tričko, som s ním spokojná. Vyzerá dobre. Určite si ešte objednám.

Zuzka

Túto stránku mi poradil kamarát, má odtiaľto tričko a vyzerá dobre. Dala som naňho a objednala som tiež. Pripájam fotku so svojim samuraiom ;).

Silvia

Tričko mi dal robiť kamarát. :D Vyzerá super. Došlo v poriadku. Som spokojná a odporúčam.

Štefan

Tričká riadne chválime, super sú riadne. Človek keď dá za niečo peniaze tak čaká, že to vydrží. Kvalita vecí je super a všetci sú spokojní.

Mária

Sestra mi objednala toto tričko ako stvorené pre pravého knihomoľa, ktorý miluje rozprávky.

Vierka

Ahojte, chcela by som napísať moju skúsenosť s touto značkou. Tričko aké som chcela som nevedela nikde nájsť. Pri hľadaní mi prišla pod ruku príležitosť spraviť si takéto tričko cez stránku 2wear. Komunikácia s ľudmi z 2wear bola úplne v pohode. Poradili mi aj vo výbere farby. Finálne tričko je super. Ďakujem a budem určite odporúčať.

Jana

Konečne mám svoje tričko,ďakujem 2wearsk je super.

Mário

Dobrý deň, áno, tričká dorazili včas. Problém bol len v tom, že som ich musel vyzdvihnúť na pošte, pretože poštárka mi oznámila, že zásielka bola otvorená, aby som si ju išiel vyzdvihnúť osobne a skontrolovať jej obsah. Krabica bola odlepená, spoj pravdepodobne kvôli teplu nevydržal. Inak ďakujeme za všetko, spolupráca, kvalita a čas dodania presne, ako ste napísali. Pripájam fotečku.

Diana

Naskytla sa mi možnosť dať si vyrobiť tričko od 2wearSK. Na tričko som sa veľmi tešila a tím ľudí od 2wearSK nesklamali s tričkom som nadmieru spokojná, kvalita materiálu na výbornú spolupráca ohľadom vlastného dizajnu tak isto určite odporúčam všetkými desiatimi. Ďakujem 2wearSK robte naďalej čo vás baví, robíte to skvele.

Edo

Tričko som dostal k narodeninám a bol to naozaj zaujímavý darček :D. Chcel by som teraz vlastné tričko. Mohol by som dostať nejakú zľavu na prvú objednávku? Ďakujem ešte raz.

Peter

Odpovedáme na vašu otázku či nám trička prišli. Áno tričká dnes dorazili a vyzerajú veľmi pekne a kvalitne. Ďakujeme a odporúčame ostatným.

Karol

Tričko som si najprv chcel spraviť sám, ale vôbec mi to nešlo :D. Preto som začal hľadať a našiel som túto stránku. Poprosil som ľudí z 2wear či mi niečo také nespravia. Návrh bol hotoví veľmi rýchlo a doprava tiež nebola nejaká dlhá. Takže za mňa určite odporúčam a ďakujem.

Aďa

Dobrý deň, chcem vám veľmi pekne poďakovať. Tričko mi už prišlo a vyzerá super. Materiál je perfektný a potlač krásna. Trochu som sa obávala či príde do termínu, ale všetko prišlo v poriadku. Musím pochváliť. Prajem všetko dobré. Budem vás odporúčať. Ďakujem.

Miška

Ďakujeme za tričká. Stránku sme našli na internete a s trénerom sme si dali takéto trička urobiť. Veľká spokojnosť. Môžeme odporúčať.

Stano

Toto tričko som dostal od kolegov rybárov, je veľmi pekné. Naozaj originálne. Ďakujem ľudom z 2wear.

Jaroslav

Som veľkým fanúšikom skupiny KISS a chcel som nejaké tričko. Náhodou som našiel na facebooku stránku 2wear. Najprv som úplne neveril ale skúsenosti ma presvedčili. Tak som si teda objednal. Tričko je super. Dúfam že dlho vydrží. Za seba môžem odporučiť.

Jakub

Dobrý deň, Tričko je veľmi pekné a dobre sa nosí. Komunikácia aj dodanie dobré. Dokonca som chcel inú farbu a ľudia v 2weami ju bez problémov zmenili. Ďakujem. Budem odporúčať.

Michal

Chcem dať vedieť, že tričko mi došlo v poriadku. Vyzerá veľmi pekne posielam aj fotku pre ostatných. Ďakujem a môžem odporučiť.

Zuzana

Ďakujem za tričko. Konečne mám svojho patrola. :) Veľmi som spokojná. Podobným nadšencom môžem len odporučiť.

Andrea

Ahojte, tričko som kupovala svojmu kamarátovi k narodeninám. Bol nadšený. :D Ďakujem ľudom, ktorí za všetkým stoja. Určite môžem odporučiť. Možno to dodanie je dlhšie ale všetko prebehlo v poriadku.

Simona

Tričká sú super. Dali sme si ich spraviť s manželom… Ďakujeme! :)

Marian

Tričká som si dal urobiť pre partiu aby sme mali radosť z našich áut aj zvečnenú. Cela komunikácia s e-shopom bola veľmi príjemná, vyhoveli naozaj s každou požiadavkou a zmenou. Tričká dorazili rýchlo, sú veľmi pekné a určite ešte z 2weaobjednám a budem odporúčať ďalej….Ďakujeme!

Erik

Zdravím, tričko mi dorazilo v poriadku. Pridávam aj fotku. Určite si ešte objednám. Ďakujem.

Tomáš

Túto stránku som našiel náhodou. Hľadal som si nové veci a zapáčilo sa mi tričko samuraj. Objednal som si ho a vyzerá colovo. Odporúčam.

Marek

Už dávno som chcel takéto tričko, ale nemohol som ho nikde nájsť. Videl som u nás plagát tak som si pozrel túto stránku. Napísal som email a ľudia z 2weasom mnou ochotne komunikovali. Veľmi som spokojný.

Ján

Kamarát mi poradil túto stránku, preto som ich kontaktoval. Tričko som dal robiť pre seba aj pre sestru k narodeninám. Aj sestra bola spokojná. Ďakujem.

Jana

Teraz som si dala robiť u tejto značky druhé tričko k promóciám a som veľmi spokojná. Rada ho nosím a je veľmi príjemné na dotyk. Určite túto značku môžem odporučiť.

G-G Therm

Ďakujeme za tričká aj vizitky. Veľká spokojnosť. Určite môžeme odporučiť.

Marek

Priateľka mi dala urobiť tričko na narodeniny čo bolo veľké prekvapenie. Čakal som všetko možné len nie toto. Môžem ho teraz nosiť na offroad.

Jana

Vďaka tričkám od 2weabudeme so sestrami vyzerať výnimočne. Naviac materiál je veľmi príjemný na dotyk. Odporúčam každému.

Lukáš

Najprv som objednal tričká z iného obchodu, no nemal som dobrú skúsenosť. Obchod neodpisoval dlhý čas a nakoniec mi napísali, že tovanie je na sklade. Od známeho som sa dozvedel o tejto stránke tak som skúsil. Návrh som mal do 1 dňa dodanie bolo naozaj rýchle na to, že všetko sa pripravuje podľa mňa. Za mňa palec hore.

Peter

Tričko som dostal dnes a hneď som si ho obliekol. Sedí mi supea obrázok je úžasný. Môžem odporučiť.

Povedali o nás:
Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia KISS

Mária

Referencia KISS - 2Wear - tričká s potlačou

"Sestra mi objednala toto tričko ako stvorené pre pravého knihomoľa, ktorý miluje rozprávky.."

Referencie zákazníkov 2WearSK - tričká s potlačou - referencia trička jeleň

Mário

Referencia prírodného trička jeleň

"Dobrý deň, áno, tričká dorazili včas. Problém bol len v tom, že som ich musel vyzdvihnúť na pošte, pretože poštárka mi oznámila, že zásielka bola otvorená, aby som si ju išiel vyzdvihnúť osobne a skontrolovať jej obsah. Krabica bola odlepená, spoj pravdepodobne kvôli teplu nevydržal. Inak ďakujeme za všetko, spolupráca, kvalita a čas dodania presne, ako ste napísali. Pripájam fotečku."

Referencie zákazníkov 2WearSK - referencia trička s potlačou super sestrička

Štefan

Referencia trička s potlačou zdravotník

"Tričká riadne chválime, super sú riadne. Človek keď dá za niečo peniaze tak čaká, že to vydrží. Kvalita vecí je super a všetci sú spokojní."